miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dorwali drani, którzy śmiertelnie pobili 75-letniego staruszka!

18 71 396

Już po kilku dniach od pobicia ze skutkiem śmiertelnym 75-letniego mieszkańca Sądecczyzny policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu przy współpracy z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali osoby podejrzewane o ten czyn.

Czytaj również: Nie zmylił policjantów chowając się pod… materacem! Poszukiwany od 7 lat 41-latek, wpadł w Łososinie

W niedzielę 20 sierpnia br. Oficer Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu otrzymał zgłoszenie, że doszło do pobicia 75-letniego mieszkańca Sądecczyzny w jego domu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, gdzie na drugi dzień zmarł. Na miejsce zdarzenia niezwłocznie zostali skierowani policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Intensywna praca, ustalenia, zabezpieczone dowody doprowadziły śledczych do wytypowania osób, które mogą mieć związek z tym przestępstwem i miejsca, w którym mogą się ukrywać. Już po kilku dniach tj. 25 sierpnia ok. godz. 18:45 podejrzewani o ten czyn zostali zatrzymani podczas pościgu na terenie gminy Stary Sącz, gdy jechali samochodem marki Citroen. Zatrzymanie było bardzo dynamiczne, jeden z mężczyzn wysiadł z samochodu i zaczął uciekać pieszo, policjanci oddali strzał ostrzegawczy, po którym mężczyzna został zatrzymany, również pozostali dwaj trafili w ręce policjantów. Okazali się nimi mieszkańcy gminy Stary Sącz w wieku 54, 25 i 22 lata. Nikt z osób biorących udział w zdarzeniu nie doznał żadnych obrażeń.

Podczas przeszukania policjanci ujawnili u mężczyzn także narkotyki. 54-latek posiadał przy sobie marihuanę u 25-latka w miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli prawie 60 gramów marihuany, a u kierującego samochodem 22-latka narkotester wskazał obecność tego narkotyku w organizmie, w związku z czym została mu pobrana krew do badań. Mieszkańcy gminy Stary Sącz zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, gdzie trafili do policyjnej celi i oczekują na dalsze czynności w tej sprawie. Jeden z zatrzymanych był już karany za podobne przestępstwa m.in. rozboje.

Obecnie policjanci ustalają rolę poszczególnych osób w tym zdarzeniu.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
18 Komentarze
 1. Stiepan pisze

  Jaka narodowość oprawców?

 2. Anonim pisze

  Dorwać śmieci….

 3. Anonim pisze

  Stiopa ..jest do wyboru..w Polsce przytuliliśmy kilka nacji..ale to może być też Polak..w czym problem

 4. julia pisze

  To co teraz się dzieje w naszym kraju przez wpuszczenie tylu obcych i z rożnych krajów ludzi to jest katastrofa mordy gwałty choróbska straszne,kto to w ogóle wymyślił absolutnie nie powinno tak być ,A już to rozdawnictwo naszych pieniedzy to jakaś wielka pomyłka,

 5. Andrzej pisze

  Należy chronić naszych obywateli przed przestępcami i szybko i sprawnie ukarać.Ponadto za swój pobyt muszą pracować do ostatnich swoich dni.I w wieku tych 75 lat wyrzucić „śmieci” na ulicę??

 6. stefan pisze

  Po udowodnieniu winy powinni się udać do piachu, czas zaczac naprawiac naród

 7. julia, nie pisz pisze

  no tak, wcześniej nigdy tego nie było…

 8. elo pisze

  To co się dzije w ch** wyorki jakie zapadają są śmieszne, jeżeli to prawda co zrobili wszyscy na krzesło

 9. Lah pisze

  Dlaczego nie mówimy otwarcie, że sprawami są ukropy, chachły, upadlińce, banderowcy z na ukrainy !!!

 10. albert pisze

  odpowiadając na pytania tych i owych: Sprawcami są polscy rzymscy katolicy.

 11. albert pisze

  ruska onuco…. pisz cyrylicą

 12. Kolejni mężczyźni pozbawieni są możliwości wzięcia odpowiedzialności za kobiety w Polsce kolejni pisze

  I w taki sposób coraz więcej mężczyzn idzie na margines społeczny i coraz więcej kobiet w Polsce zostaje samotnymi. A tą lukę będą zapełniać obcokrajowcy łączący się z polskimi kobietami a wiele z nich po prostu będzie cierpieć samotność do końca życia. Tak wielu się utopiło w ostatnich latach mężczyzn tak wielu zginęło w wypadkach samochodowych i na motocyklach tak wiele za różne afery trafiły do więzień tak wielu poszło do zakonów i seminariów by nie wziąć odpowiedzialności za jakąkolwiek kobietę, bo łatwiej bezpieczniej i przyjemniej jest myć wikt i opierunek ze strony zakonnic niż samemu dorobić się i utrzymać inną kobietę i sprowadzić potomstwo dlatego kraju i dlatego Polska wymiera.

 13. Donald pisze

  Z tego co mi wiadomo to maczał w tym ręce poseł na Sejm Sławomir Nitras.

 14. Edek pisze

  Antyukraińcy to podobna zaraza co antyszczepionkowcy . Sfrustrowani ludzie którzy zwalają winę a wszystko. Aby nie widzieć swojej nieporadności.

 15. Muzyk pisze

  To przecież tylko górale …

 16. Fredzio pisze

  Bo to górale z gminy Stary Sącz…

 17. Ludź pisze

  Uciąć każdemu jedną stopę i dwie dłonie. Po co do mamra szkoda naszych podatków. A głównemu sprawcy dodatkowo wydłubać oczy i przebić uszy.

 18. michal pisze

  a byłeś u lekarza?

Zostaw odpowiedź