miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mężczyzna wypadł z Mercedesa, nieprzytomnego do szpitala zabrał śmigłowiec LPR [Zdjęcia]

0 5 680

Wypadek drogowy w miejscowości Łosie w powiecie gorlickim w Małopolsce. Ranne zostały dwie osoby. – Samochód osobowy uderzył w barierę mostu – poinformował młodszy brygadier Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej. Poszkodowane zostały dwie osoby. Stan jednej jest poważny, a druga jest przytomna. Na miejsce wypadku przyjechało sześć zastępów straży pożarnej. Do ciężko rannego przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Czytaj również: Nowa maszyna w Nawojowej. Oddano do użytku nową policyjną TOYOTĘ ze 126 KM

Kierujący samochodem osobowym uderzył w barierki mostowe, pasażer siedzący obok wypadł z samochodu doznając poważnych obrażeń. Nieprzytomny, został zabrany przez załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu działały: OSP Łosie, OSP Ropa, JRG Gorlice
Zespół Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Policja.

Samochodem podróżowały dwie młode osoby. Jedna z poważnym urazem głowy została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, druga została opatrzona w karetce i trafiła do gorlickiego szpitala – informował młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Jeden z poszkodowanych został przetransportowany do gorlickiego szpitala. Do drugiej osoby wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Źródło: rmf.fm
Fot.: OSP Ropa

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź