miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie 4 samochodów: VW Golf, Seat Leon, Peugeot oraz ciężarowy Mercedes [Zdjęcia]

1 2 404

Wczoraj, 28 marca o godzinie 9.40 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Witosa. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, stwierdzono, że na Obwodnicy Północnej doszło do zderzenia czterech pojazdów w tym trzech samochodów osobowych VW Golf, Seat Leon oraz Peugeot oraz jeden ciężarowy Mercedes.

Czytaj również: Słup energetyczny w częściach, roztrzaskany Opel Astra [Zdjęcia]

Samochodami podróżowało łącznie osiem osób, w tym dziecko. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach przed przybyciem zastępu straży, nie odnosząc widocznych obrażeń i nie uskarżając się na żadne dolegliwości. Z uszkodzonych VW oraz Peugeota nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Uszkodzone samochody znajdowały się na dwóch pasach jezdni całkowicie blokując przejazd innych pojazdów.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu instalacji elektrycznej w samochodach osobowych. Strażacy kierowali ruchem drogowym oraz usunęli z jezdni pozostałości powypadkowe. Odholowano jeden pojazd na pobliską zatoczkę. Pozostałe pojazdy biorące udział w zdarzeniu zostały zabrane przez pomoc drogową, poza samochodem ciężarowym, który odjechał sam z miejsca zdarzenia. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Działania strażaków trwały pond dwie godziny.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. Driver pisze

    Wina auta… idioci

Zostaw odpowiedź