Niestety! Kolejny mecz w plecy. Przegrywamy 2:1 ze Stalą Stalową Wolą

0 779

Czwartkowy pojedynek naszego zespołu z drugą drużyną Stali Stalowa Wola zakończył kolejną porażką Dumy Sądecczyzny. Pierwszą bramkę w 66 minucie zdobył napastnik Stali Jakub Górski. Wyrównał w 76 minucie obrońca Sandecji Nowy Sącz Radosław Gołębiowski. Niestety w 86′ obrońca Stalowej Woli Arkadiusz Ziarko ustanawia wynik na 2:1. Po 26. kolejach w II lidze, Duma Sądecczyzny zajmuje przedostatnie (17) miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Na koncie mamy 6 zwycięstw, 6 remisów oraz 14 porażek. A już w sobotę (6 kwietnia) zmierzymy się ze Stomilem Olsztyn – drużynę zajmującą 16. miejsce w tabeli.

Stal Stalowa Wola – Sandecja Nowy Sącz 2:1 (0:0)

Bramki: Jakub Górski 66′, Arkadiusz Ziarko 86′ – Radosław Gołębiowski 76′.

Stal: Mikołaj Smyłek – Łukasz Seweryn (46′ Arkadiusz Ziarko), Jakub Kowalski, Łukasz Furtak, Jakub Banach, Damian Urban (77′ Dominik Maluga) – Bartosz Pioterczak (63′ Jakub Górski), Łukasz Soszyński (81′ Bartosz Wiktoruk), Olivier Sukiennicki, Adam Imiela (77′ Kacper Chełmecki) – Lucjan Klisiewicz.

Sandecja: Martin Polaček – Piotr Kowalik, Dawid Szufryn (73′ Jakub Wilczyński), Petr Buchta, Kamil Słaby – Mikołaj Kwietniewski (73′ Radosław Gołębiowski), Tomasz Kołbon, Bruno Żołądź (34′ Tomasz Nawotka), Denis Potoma (89′ Marcinho), Wiktor Kamiński (73′ Kacper Talar) – Rafał Wolsztyński.

Żółte kartki: Jakub Kowalski, Jakub Banach – Wiktor Kamiński.

Sędziował: Karol Iwanowicz (Lublin).