miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Beata Kozidrak Symfonicznie! Przed nami Koncert Muzyki Filmowej

1 1 134

Kto z nas nie wzruszał się na takich filmach jak Król Lew czy Gladiator? Kto nie żył nadzieją, że Jack przeżyje zatonięcie Titanica? Czy Arię z Piątego Elementu można zaśpiewać na żywo? Ścieżki dźwiękowe z tych i wielu innych wybitnych filmów usłyszymy już 5 sierpnia. Wyjątkowe przeboje i wyjątkowa oprawia w Nowym Sączu! Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych. Koncerty Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie bilety już w sprzedaży.

Czytaj również: Wystartował 29. Festiwal Święta Dzieci Gór

Koncert Muzyki Filmowej w Nowym Sączu
Wspaniali wokaliści, Orkiestra symfoniczna – Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz spektakularne multimedia zabiorą nas w niezwykły świat wielkich opowieści filmowych. W tej części na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię Szczypułę, Justynę Jędrusik specjalnie zaproszone do koncertu oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

Kup bilet już dzisiaj – KLIK

Usłyszymy również największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to między innymi: Co mi Panie dasz, Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, i wiele innych zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną. Tego jeszcze nie było!

Taki układ zabierze nas w naładowaną emocjami podróż przez czas i przestrzeń. Dzięki multimediom będzie to wielowymiarowe wydarzenie, które pozwoli zanurzyć się w świecie wyjątkowej muzyki i przeżyć na nowo emocje, jakie towarzyszyły nam podczas poznawania tego repertuaru.

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, jedna z największych i zarazem najbardziej prestiżowych orkiestr symfonicznych w Polsce. Została założona w 2010 roku z inicjatywy maestro Przemysława Piotra – dyrygenta i kompozytora, który jako jeden z pierwszych w Polsce promował muzykę filmową w postaci potężnych, symfonicznych koncertów. Orkiestra znana jest wszystkim fanom muzyki filmowej i rozrywkowej. Występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. m.in. w Tauron Arena Kraków, Ergo Arena Gdańsk/Sopot, Hala Torwar Warszawa,, Hala Stulecia Wroclaw…

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
1 komentarz
  1. xaxx21c2c pisze

    będzie trzeźwa chociaż ??

Zostaw odpowiedź