miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Odlotowa” Dąbrówka w Muzeum Lotnictwa Polskiego. Za nami kolejna wycieczka w ramach „Cudze chwalicie, swego nie znacie”

2 1 149

Za nami kolejna wycieczka mieszkańców Nowego Sącza. Tym razem w ramach aktywności Zarządu Osiedla Dąbrówka, pod przewodnictwem Michała Kądziołki zwiedzono Kraków. Na uczestników wyjazdu czekało Muzeum Lotnictwa, kolacja, zwiedzanie starówki, nocleg oraz wizyta w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Jak podkreślają organizatorzy wyprawy, wszystko co dzieje się na osiedlu powstaje z inicjatywy jej mieszkańców i to bez wsparcia, cieszącego się w Nowym Sączu złą opinią – Budżetu Obywatelskiego. To wyjątkowe…

Czytaj również: Dąbrówka WYMIATA! To prawdopodobnie najbardziej zgrane osiedle w Polsce

– Dziękuje za miło spędzony czas we wspaniałym towarzystwie. To duża przyjemność i zaszczyt współpracować dla Was i z Wami. Słowa wdzięczności kieruje również do Wojciech Piech za wsparcie i odwiedziny naszej wycieczki podczas oficjalnej uroczystej kolacji. Jestem bardzo zadowolony, że nasze wyjazdy cieszą się tak wielką popularnością! My jednak nie zwalniamy tempa! W najbliższym wyjeździe do Bratysławy i Wiednia weźmie udział łącznie ponad 110 mieszkańców Nowego Sącza. Zapnijcie pasy, startujemy 8 grudnia! – mówi w rozmowie z miastoNS.pl radny miejski Michał Kądziołka.

 

Dąbrówka od lat aktywnie uczestniczy w życiu społecznym mieszkańców. Rok rocznie organizuje wyjazdy międzynarodowe (Turcja, Egipt, Austria, Słowacja) oraz wycieczki w Polsce w ramach akcji „Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie co posiadacie”. Organizatorzy zachęcają wszystkich mieszkańców do kontaktu i korzystania z ich wyjątkowej oferty aktywności.

Komentarze Facebook
Zobacz również
2 Komentarze
  1. Miejscowy Gorzków pisze

    Gril i manifestacja też były ??

  2. do Miejscowy Gorzków pisze

    pewnie już funduszy zabrakło na grilla 😉

Zostaw odpowiedź