miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Ryszard Nowak: Nie zlikwiduję Karty Nowosądeczanina! To fake news, ja ją poszerzę o atrakcje okolicznych miejscowości

0 4 316

Podczas dzisiejszej (18 marca) konferencji prasowej, były prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak poinformował, że nie zlikwiduje Karty Nowosądeczanina. – To fake news. Nic nie zlikwiduję. Przekształcę Kartę Nowosądeczanina na Kartę Sądeczanina. Przybędzie mnóstwo nowych pozycji, dzięki współpracy z okolicznymi miejscowościami – przekonuje Ryszard Nowak. 

Czytaj również: Komitet Ryszarda Nowaka zaprezentował kandydatów! Wiosna 2024 rusza w teren

Program (Karta Nowosądeczanina) uprawniający mieszkańców miasta do darmowych przejazdów komunikacją miejską, czy dwugodzinnego darmowego postoju na parkingach pozostanie. W Nowym Sączu pojawiła się informacja, że jeśli obecny prezydent przegra wybory z Ryszardem Nowakiem, to zlikwiduje on tą Kartę.

Nagranie konferencji zostało opublikowane dzięki współpracy z Naszą TV Sądecką:

– To fake news. Skoro Donald Tusk nie zabrał 500 plus, ja nie zabiorę Karty Nowosądeczanina. To bzdura. Ja chcę uatrakcyjnić kartę. Będzie to nie Karta Nowosądeczanina, ale Karta Sądeczanina. W okolicy jest wiele atrakcji i możliwości współpracy. Karta Sądeczanina będzie bardziej atrakcyjna – zapewnia Ryszard Nowak.

Kandydat na prezydenta zapowiedział również, że rozszerzy program imprez kulturalnych w Nowym Sączu i część z nich powróci na sądecki rynek. Będzie kontynuował prace związane z rewitalizacją ratusza i płyty rynku. Podkreślił, że roboty, które wkrótce mają się rozpocząć przy budynku, będą wykonywanie na podstawie projektu, jaki przygotował w 2018 roku, pod koniec swojej ostatniej kadencji.  

Dzisiejsze postulaty Ryszarda Nowaka:

  • Dokończę remont ratusza,
  • Przywrócę wydarzenia kulturalne w Rynku,
  • Rozszerzę program imprez plenerowych,
  • Przywrócę lodowisko na płycie Rynek,
  • Nie zlikwiduję Karty Nowosądeczanina!

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź