miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Spotkanie premier Beaty Szydło ze strukturami PiS w regionie

0 2 472

Wczoraj (20 listopada) w Nowym Sączu pojawiła się Beata Szydło. Była premier, aktualnie poseł do Parlamentu Europejskiego spotkała się ze strukturami Prawa i Sprawiedliwości. Wydarzenie miało miejsce w Miasteczku Galicyjskim. Tematem przewodnim spotkania były przyszłoroczne wybory parlamentarne. Uczestnicy spotkania dyskutowali również na temat organizacji pracy lokalnych struktur PiS.

Czytaj również: Jan Duda – odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności

– Daliśmy radę w 2015, daliśmy radę w 2019 roku i musimy dać radę w 2023 roku – powiedziała na spotkaniu w Nowym Sączu szefowa Prawo i Sprawiedliwość w Małopolsce, europoseł Beata Szydło.

Z mojej inicjatywy na terenie Miasteczka Galicyjskiego w Nowym Sączu odbyło się spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z Beata Szydło, Posłem do Parlamentu Europejskiego. Tematem przewodnim spotkania były przyszłoroczne wybory parlamentarne. Uczestnicy spotkania dyskutowali również na temat organizacji pracy lokalnych struktur PiS – mówi Wiktor Durlak, senator RP, szef struktur PiS w okręgu nr 14.

.

 

– Wspaniałe spotkanie z Panią Premier Beata Szydło. Dziękujemy za merytoryczną rozmowę i długą dyskusję. Warto pracować i działać dla Polski i Naszego Regionu – poinformował poseł na Sejm RP Patryk Wicher.

 

– Nasi radni bardzo aktywni podczas spotkania Pani Premier Beata Szydło ze strukturami naszego okręgu wyborczego. Głos zabierali Michał Kądziołka – Radny Rady Miasta Nowego Sącza i Wojciech Piech – czytamy na stronie Klubu Radnych PiS w Nowym Sączu.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź