miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tym razem zaliczyli Chochołowskie Termy! Radny Michał Kądziołka z ekipą z Nowego Sącza w kolejnej podróży

0 6 516

W ubiegły weekend mieszkańcy Nowego Sącza wypoczywali w Chochołowskich Termach podczas wyjazdu na który jak co roku zaprosił ich Radny Michał Kądziołka. W wyjeździe wzięła udział spora grupa Seniorów z Osiedla Biegonice oraz mieszkańców Osiedla Kaduk, Dąbrówka i Poręba Mała łącznie 60 osób relaksowało się w strefach leczniczych i gorących wodach termalnych. Wyjazd odbywał się pod hasłem „#NowySączToMY… Mieszkańcy” promującym fakt, że to właśnie Mieszkańcy tworzą serce regionu nowosądeckiego jakim jest Nowy Sącz.

Czytaj również: Wakacje z radnym Kądziołką! 60 osób – szczęśliwców – pojedzie do Bułgarii [All Inclisive]

– To już kolejny bardzo udany wyjazd na baseny termalne, w którym uczestniczę. Cieszę się, że radny organizuje takie inicjatywy które wpływają na integracje lokalnej społeczności. Dzięki temu możemy poznać mieszkańców innych osiedli a równocześnie zadbać o swoje zdrowie relaksując się w gorących termach – mówi Roman uczestnik wyjazdu.

Mieszkańcy wyjechali z Nowego Sącza o godzinie 7 rano, a wrócili w późnych godzinach wieczornych, ponieważ tak dobrze się bawili co pokazuje, że takie inicjatywy są w Nowym Sączu potrzebne a co istotne przedsięwzięcie zostało zorganizowane bez środków pochodzących z Budżetu Obywatelskiego Miasta Nowego Sącza.

– Uśmiechy na twarzach naszych mieszkańców to dla mnie największa nagroda – mówi naszemu portalowi radny Michał Kądziołka. – Kto mnie zna wie, że wszelkie nasze wyjazdy organizowane są od wielu lat i na stałe wpisały się do naszego kalendarza. Bardzo się ciesze, że zawsze mieszkańcy bardzo chętnie odpowiadają na propozycje wspólnej integracji i to bardzo motywuje do dalszej pracy. Już teraz mogę zapowiedzieć, że w najbliższym czasie odbędą się kolejne inicjatywy – dodaje młody rajca..

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź