miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wakacje z radnym Kądziołką! 60 osób – szczęśliwców – pojedzie do Bułgarii [All Inclisive]

3 3 559

Nie tak dawno wspominaliśmy o cieszących się ogromną popularnością wśród Nowosądeczan wyjazdach organizowanych przez radnego Michała Kądziołkę m.in. do Wiednia, Bratysławy, Pragi, najpiękniejszych Polskich miast, czy chociażby do Turcji i Albanii. Teraz młody rajca postanowił nie spoczywać na laurach i przygotował kolejny wyjazd (na przełomie maja i czerwca), tym razem do Bułgarii!

Czytaj również: Zmodernizują boisko sportowe w Świniarsku! Marszałek przekazał 113 680 złotych

Dzięki aktywności radnego 60 osób – mieszkańców Nowego Sącza w dniach 24 maja – 2 czerwca wypoczną w przepięknym 4**** Hotelu znajdującym się na plaży w pierwszej linii brzegowej i to w ofercie pełnego ALL INCLUSIVE! Nic dziwnego, że miejsca na wakacje rozeszły się dosłownie jak ciepłe bułeczki ponieważ cena za osobę dorosłą wyniosła jedynie 1900 zł! A za dziecko 1200 zł! Jak temat kolejnego wyjazdu komentuje radny Kądziołka?

Michał Kądziołka

Jestem szczęśliwy, że kolejny raz Mieszkańcy Nowego Sącza pozytywnie odpowiadają na moje zaproszenie do udziału we wspólnym wyjeździe. To prawda miejsca na wyjazd rozeszły się w trybie ekspresowym bo dzięki współpracy z biurem turystycznym LOGOSTOUR udało nam się wynegocjować wspaniałą ofertę w bardzo niskiej cenie. Wspólne wyjazdy to już nasza wieloletnia tradycja dzięki czemu w zasadzie każdego roku w poszczególnych miesiącach odbywają się kolejne edycje akcji, które mam zaszczyt współorganizować. To dla mnie zaszczyt, że cieszą się one takim powodzeniem wśród Mieszkańców Nowego Sącza.

Okazuje się, że można jednak zorganizować atrakcyjny wyjazd dla Mieszkańców Nowego Sącza bez udziału środków z Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza, a to akurat może dziwić ponieważ w kończącej się kadencji samorządu kilku radnych wykorzystywało Budżet Obywatelski do promocji swojego wizerunku i organizacji wyjazdów, festynów czy pikników. Jak tą sprawę komentuje radny Kądziołka?

Nie chciałbym oceniać innych radnych. Nie ja jestem od tego. Moim zdaniem Budżet Obywatelski powinien być wykorzystywany do tworzenia projektów stałych, które przez lata będą służyły mieszkańcom. Obiecałem Mieszkańcom, że mój mandat radnego pochodzi od nich i będzie dla nich oraz wśród nich i tej obietnicy pozostaje wierny organizując dla nich wszelkie inicjatywy.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
  1. Grill pisze

    Czy ktoś spoza znajomych rodziny ma 0.01% szans ?

  2. Janek pisze

    1900zł to żadna atrakcja, ceny pobytu w Hotelach 4 gwiazdkowych w Bułgarii all inclusive w tym czasie zaczynają się już od ok 1715zł./osoba.

  3. Kajra GZ pisze

    Śmieszny pan. Ja zarabiam 2600 na renke do tego 4×800+ i 3×900 alimentów.. niby jak mam sobie pozwolkc ???!!111

Zostaw odpowiedź