miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Policja w żałobie. Nie żyje 52-letni Andrzej Śmierciak

0 4 840

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi  Andrzeja Śmierciaka,  pracownika cywilnego   Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. Jego odejście jest dla nas ogromna stratą. Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Czytaj również: Nie żyje śp. ks. prałat mgr Edward Nylec. Duszpasterz miał 77 lat

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy, że 19 lutego br. zmarł nasz Kolega Andrzej Śmierciak. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę. Był pracownikiem Korpusu Służby Cywilnej. W Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej pracował 28 lat głównie w Zespole Łączności i Informatyki. Miał 52 lata. Był człowiekiem o wielkim sercu. Zawsze przyjazny, pomocny i otwarty dla ludzi. Dał się wszystkim poznać, jako sumienny pracownik i dobry kolega. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla najbliższych oraz wszystkich tych, którzy Go znali i cenili. Andrzej na zawsze zostanie w naszej pamięci jako życzliwy kolega, zawsze pomocny, uśmiechnięty i pełen pasji.

 

Kierownictwo limanowskiej Policji, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni składają rodzinie i bliskim najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego pamięci!

Źródło i fot.: KPP w Limanowej

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź