Mamy to! Sandecja wygrywa 4:1 z Zagłębiem Sosnowiec

0 1 329

W 17. kolejce Fortuna I liga Sandecja Nowy Sącz pokonuje wyżej sklasyfikowany zespół z Sosnowca 4:1 (1:1). To drugie zwycięstwo zespołu z Nowego Sącza. Bohaterami spotkania zostali: Jakub Wróbel (47′), Jakub Iskra (63′), Maciej Mas (81′) i Sylwester Lusiusz (90 minuta). Dla Zagłębia Sosnowiec w 44 minucie trafił Marek Fabry. Zespół z #K47 po 17. kolejkach nadal zajmuje 18. miejsce (ostatnie) w tabeli z dorobkiem 13 punktów (7 remisów, 8 porażek, 2 zwycięstwa).

Czytaj również: Przed nami kolejna walka sądeckiego fightera. Łukasz Pławecki w elitarnym gronie bokserów

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:1)

Bramki: Jakub Wróbel 45+2′, Jakub Iskra 63′, Maciej Mas 81′, Sylwester Lusiusz 90′ – Marek Fábry 44′.

Sandecja: Matúš Putnocký – Jakub Iskra (84′ Michał Surzyn), Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Kamil Słaby – Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Kasprzak (74′ Sylwester Lusiusz), Elhadji Maissa Fall, Damian Chmiel (85′ Dawid Szufryn) – Jakub Wróbel (90′ Igor Maślanka), Maciej Mas (85′ Mariusz Gabrych).

Zagłębie: Michał Gliwa – Filip Borowski (79′ Antoni Kulawiak), Dominik Jończy, Mateusz Bodzioch, Ołeksij Bykow – Patryk Bryła (64′ Mateusz Ziółkowski), Maksymilian Rozwandowicz, Wojciech Szumilas (64′ Michał Masłowski), Szymon Pawłowski, Maksymilian Banaszewski (75′ Szymon Sobczak) – Marek Fábry.

Żółte kartki: Bartłomiej Kasprzak, Jakub Iskra, Michał Surzyn.