miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Prezent na urodziny seniora – co wybrać?

0 1 025

Wydawać by się mogło, że im człowiek starszy tym trudniej kupić dla niego prezent na urodziny. Wiele ludzi decyduje się na upominki związane ze zdrowiem jak tonik na serce czy okulary do czytania. Jednak wcale nie trzeba wręczyć solenizantowi podarunku, który będzie przypominał o wieku! Zdecydowanie lepiej będzie wybrać jedyny w swoim rodzaju prezent, który sprawi wiele radości oraz sprawi, że obdarowany lub obdarowana poczują się wyjątkowo.

Prezenty z personalizacją
Jedną z propozycji takich oryginalnych i niezwykłych podarunków będą prezenty personalizowane z grawerem lub nadrukiem. Dzięki tym metodom zdobienia nawet zwykłe przedmioty codziennego użytku mogą stać się wspaniałym prezentem na wiele okazji, w tym także upominkiem urodzinowym dla seniora. Grawer wygląda świetnie na szkle, drewnie i metalu, natomiast kolorowe nadruki na kubkach czy tekstyliach przyciągają wzrok i cieszą oko. Personalizacja w postaci imienia obdarowanej osoby sprawia, że nie jest to pierwszy lepszy podarunek kupiony w przypadkowym sklepie. W jego wymyślenie włożono czas i energię, a to także liczy się w przypadku wręczania prezentów.

Personalizować można naprawdę dużo przedmiotów, a wiele sklepów internetowych ma w swojej ofercie prezenty tworzone pod indywidualne zamówienie. Ciekawe propozycje można znaleźć między innymi tutaj: https://zamowprezent.pl/prezenty-na-urodziny/70-siedemdziesiate

Upominek dopasowany do zainteresowań
Kupowanie prezentów na urodziny powinno być przemyślane. Najlepiej sprawdzą się podarunki związane z upodobaniami danej osoby – wręczając takie przedmioty masz pewność, że na pewno się spodobają. Na przykład: jeżeli Twoja babcia lubi gotować, wręcz jej deskę do krojenia, a jeżeli dziadek jest fanem majsterkowania, zdecyduj się na wielofunkcyjny scyzoryk. Dla miłośników herbaty świetnym prezentem będzie herbaciarka z przegródkami, a dla kawosza idealny będzie kubek z nadrukiem.

Na wyjątkowe, okrągłe urodziny warto wybrać upominek bardziej elegancki, czyli coś wykonanego z drewna lub ze szkła. Są to na między innymi patery na ciasto, kieliszki do wina, kufle na piwo, szklanki na whisky, wazony na kwiaty, skrzynki na alkohol czy karafki na whisky. Każdy z tych podarunków będzie jeszcze bardziej gustowny dzięki ozdobnemu grawerowi z dedykacją, który się na nim znajdzie.

Śmieszny prezent na urodziny seniora
Nie jest powiedziane, że prezent na urodziny dla starszej osoby musi być elegancki i w dobrym guście. Wręcz przeciwnie – jeżeli solenizant lub solenizantka mają duże poczucie humoru i lubią się śmiać, nic nie stoi na przeszkodzie aby wręczyć im upominek z przymrużeniem oka. Przykładem dobrego podarunki z tej kategorii mogą być na przykład fartuchy z nadrukiem „tak dobrze można wyglądać tylko po …” przedstawiające umięśnione sylwetki. W podobnym stylu można wybrać też poduszki z nadrukiem. Tak naprawdę każdy z proponowanych do tej pory upominków może mieć śmieszny wydźwięk – wystarczy umieścić na nim humorystyczny napis lub grafikę.

Przy współpracy z Tłumacz niemiecki – Skrivanek https://skrivanek.pl/tlumaczenia-niemiecki 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź