miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wielkie emocje i ogromne mięśnie. MEGA połączenie adrenaliny i pozytywnych emocji na Sądecczyźnie

0 1 608

Adam Roszkowski wygrał Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Strongman Team Poland. Zawody przeprowadzono (7.08) na stadionie LKS Gród Podegrodzie. Partnerem głównym wydarzenia była Małopolska. 

Czytaj również: Uwaga! WIELKA promocja na cały asortyment. Rabaty nawet do 50%

Siłacze rywalizowali w przeciąganiu ośmiotonowego ciągnika tira na dystansie 25 m, przerzucaniu pali o wadze 180, 200, 220 i 250 kg, uchwycie Herkulesa, przeciąganiu samochodu w siadzie na dystansie 25 m, wnoszeniu ogromnych ciężarów po schodach oraz ładowaniu na podesty kul o wadze od 120 do 170 kg.

Podium mistrzostw uzupełnili drugi Maros Stefanak ze Słowacji i trzeci Krystian Makowiecki. Na Sądecczyźnie gościem specjalnym Strong Team Poland był Mariusz Pudzianowski, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w tej dyscyplinie.

Poza zmaganiami siłaczy kibice podziwiali występy cheerleaderek Cheerleaders Academy All Stars oraz Global – Cheer.

– To był niesamowity pokaz siły fizycznej i wytrzymałości! Sześciu zawodników z Polski, Czech i Słowacji rywalizowało o tytuł mistrzowski. Program wydarzenia gwarantował kibicom wiele emocji, adrenaliny i pozytywnej energii. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom. Dziękuję organizatorom za fantastyczne przygotowanie mistrzostw i Mariuszowi Pudzianowskiemu, który był gościem specjalnym wydarzenia – podsumował marszałek Witold Kozłowski.

źródło i fot.: UMWM
fot.: Andrzej Gut-Mostowy

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź