miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Uwaga! WIELKA promocja na cały asortyment. Rabaty nawet do 50%

0 1 133

Trwa WIELKA promocja salonu KIKI w Nowym Sączu. Sklep, który powstał z myślą o dzieciach i jest jednym z największych tego typu w regionie. Niezwykle duża powierzchnia użytkowa pozwala na zapoznanie się z bardzo bogatą ofertą, w której znajdują się m.in. wózki, foteliki samochodowe, nosidełka, chusty, akcesoria do kompleksowego wyposażenia pokoju dziecięcego oraz wiele, wiele innych. Zapraszamy w dniach 4-13 sierpnia od godzinie 9:00 na ul. Tarnowską 33 (w budynku Media Markt).

W tych dniach do Państwa dyspozycji pozostanie wysoce wykwalifikowany personel sklepu oraz szerokie grono expertów handlowych. – W tym dniu dla klientów przewidziano mnóstwo ciekawych promocji, którymi objęty zostanie cały asortyment. Będą rabaty na cały asortyment nawet do 50% Na każdego klienta czeka również niespodzianka. Będą spotkania z ekspertami, konkursy z nagrodami wartości kilku tysięcy złotych – informują właściciele sklepu KIKI.

Spodziewasz się dziecka, kompletujesz dla niego wyprawkę lub po prostu chcesz “coś” zmienić w pokoju swojego malucha lub podarować prezent bliskiej osobie? Koniecznie zajrzyj do 13 sierpnia do sklepu KIKI na ulicy Tarnowskiej 33 w Nowym Sączu.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź