miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wójtowicz i Zając wychodzą na ring! Kolejne walki sportowców Fight House Nowy Sącz

0 2 174

Już najbliższą sobotę (23 września) w nadmorskim Słupsku dwójka debiutantów z nowosądeckiego Fight House stoczy swoje walki dla nowo powstałej kick bokserskiej federacji – Time for K1! Podopieczni Rafała Dudka: Kacper Zając – ubiegłoroczny Mistrz Polski Juniorów K1, stanie naprzeciw tegorocznego Mistrza Polski zawodnika Kaliskiego Kksu – Dawida Jańczaka. Natomiast Adam Wójtowicz stoczy walkę z gospodarzem z zawodnikiem Husarii Słupsk – Oskarem Walluszkowskim.

Czytaj również: Podsumowanie walki Łukasza Pławeckiego, sądeckiego mistrza boksu zawodowego

– Zawodnicy po raz pierwszy walczą w ringu zawodowym. Rundy są o minutę dłuższe, a sama walka toczy się bez kasków i ochraniaczy na nogi. Cieszę się bardzo, że nasi zawodnicy zapraszani są na gale ogólnopolskie, co świadczy o wysokim poziomie wyszkolenia i renomie klubu – mówi w rozmowie z miastoNS.pl Rafał Dudek.

Zawodnicy walczą na wyjeździe więc wiadomo, że zawsze jest trudniej. Kacper i Adam są bardzo dobrze przygotowani. Transmisja odbędzie się na kanałach Polskiego Związku kickboxingu. Ten wyjazd w dużej mierze jest możliwy dzięki wsparciu sponsorów i partnerów którym serdecznie dziękuję! Trzymajcie kciuki za sądeckich wojowników. 

Dumnie reprezentują klub, jak i cały wojowniczy region!

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź