miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zwyciężyli! Sandecja Nowy Sącz przywozi 3 punkty z Puław

1 1 063

W czwartym meczu rundy wiosennej nasz zespół w Puławach wygrywa z lokalną Wisłą 1:3. Pierwsza połowo zakończyła się wynikiem 0:1 dla biało-czarnych. Z rzutu karnego w 21 minucie trafia Rafał Wolsztyński. W 50 minucie wyrównał Piotr Giel. Bardzo szybko (53 minuta) ponownym strzałem na bramkę na 1:2 podwyższył Rafał Wolsztyński. Wynik meczu na 1:3 ustanowił Mateusz Bartków. Po 24. kolejach w II lidze, Duma Sądecczyzny zajmuje przedostatnie (17) miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów. Na koncie mamy 6 zwycięstw, 6 remisów oraz 12 porażek. A już w sobotę (23 marca) zmierzymy się z ŁKS Łódź – drużynę zajmującą 8 miejsce w tabeli.

Czytaj również: Krwiodawcy w Nowym Sączu zachwyceni! Mają nowoczesny punkt poboru krwi