Portal informacyjny | Nowy Sącz

O krok od epidemii. W potoku znaleziono martwe kury

0 758

W przepływającym przez miejscowość Młyńczyska potoku jeden z mieszkańców znalazł kilka worków, w których znajdowały się martwe kury. Dochodzenie w tej sprawie prowadzone jest przez Policję w Łukowicy.

 

Czytaj również: Nowy Sącz: Strażacy ratowali krowę [ZDJĘCIA]

 

Martwe zwierzęta, na które można natknąć się w lesie czy nawet na terenach miejskich stanowią zagrożenie dla zdrowia życia i ludzi. Nie wszyscy jednak zdają się o tym pamiętać, a wskazuje na to zdarzenie z Młyńczysk, gdzie w potoku pływały martwe kury.

– 4 kwietnia w miejscowości Młyńczyska, w korycie potoku Jastrzębik znaleziono kilka worków, w których znajdowały się martwe kury. Na miejscu służby weterynaryjne nie stwierdziły zagrożenia epidemiologicznego. Zwierzęta przekazano do utylizacji, a czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Łukowicy – informuje mł. asp. Jolanta Mól rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

 

MK
Fot.: Facebook OSP Łososina Górna (zdj. ilustracyjne)

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.