Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zespół Regionalny Lipniczanie wydał nową płytę!

0 38

Tytuł najnowszej płyty Zespołu Regionalnego Lipniczanie brzmi: „Za górą, za lasem. Biesiada lipnicka”. Jest to trzeci krążek w ich dorobku artystycznym. Znalazło się na nim aż 21 utworów ludowych.

Czytaj również: Sądecki chór „Veraicon” zdobył pierwsze miejsce w Rzeszowie

Nagranie zostało zrealizowane w studiu w Małej Wsi, z którym zespół z Lipnicy Wielkiej w gminie Korzenna współpracuje od dłuższego czasu. Utwory mają charakter instrumentalny oraz wokalny. Każda część została nagrana osobno. Na płycie dominują wątki miłosne.

Zespół Regionalny Lipniczanie prowadzi dystrybucję najnowszego krążka i zachęca zainteresowane osoby do zakupu. Strona internetowa zespołu to: http://lipniczanie.pl/.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane w ramach projektu pn. „W rytmie polki” z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło: UG Korzenna
Fot.: Zespół Lipniczanie

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.