Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Biały armagedon” na sądeckich Plantach

1 582

Wiosna nadchodzi i coraz więcej osób spaceruje po nowosądeckich Plantach lub też odpoczywa na ławeczkach. Niestety nie na wszystkich ławkach da się usiąść – alarmuje nas czytelnik. Jak sprawa wygląda w praktyce?

 

Czytaj również: Trwa procedura przetargowa na Park Rekreacji Przestrzennej

 

Od jednego z naszych czytelników dostaliśmy informację, że niektóre z ławek na nowosądeckich Plantach nie nadają się do siedzenia. Powodem są ptaki, których odchody pokrywają ławki znajdujące się pod drzewami.

Dobrą wiadomością jest to, że odpowiednie służby zajęły się już porządkowaniem Plant, w tym także czyszczeniem zabrudzonych ławek. – Nasi pracownicy są na Plantach codziennie i dbają o czystość. Jeżeli zachodzi potrzeba, to czyszczą ławki nawet każdego dnia, a przynajmniej 2-3 razy w tygodniu. Zgłoszeń w sprawie ławek od mieszkańców nie otrzymywaliśmy – wyjaśnia w rozmowie z MiastoNS.pl Ewa Klimek z Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Nowego Sącza.

Dzisiaj ławeczki są już czyste i można z nich korzystać, przynajmniej do kolejnego „białego” incydentu.

 

 

MK
Fot. MK

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również
1 komentarz
  1. Kapitan Pupczyk pisze

    Słuszna porcja GĘSTEJ KUPY w Rzadkim Mieście GĘSTEJ KUPY 😛

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.