Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jutro rusza remont Zakopianki. Wyznaczono objazdy

0 192

Dziesięć dni ma potrwać odcinka DK 7, czyli tzw. Zakopianki w miejscowości Lubień. Na czas prowadzonych prac wytyczono objazd przez miejscowości Kasinka Mała, Mszana Dolna, Raba Niżna.

 

Czytaj również: Blisko 4 miliony złotych na odbudowę zniszczonych dróg

 

Jutro 16 kwietnia rusza remont DK 7 (Zakopianka) w miejscowości Lubień. Na czas prowadzonych prac, które potrwają do 25 kwietnia, droga zostanie zamknięta. Podczas remontu ruch odbywał się będzie objazdem drogą wojewódzką nr 968 i drogą krajową nr 28 (Kasinka Mała, Mszana Dolna, Raba Niżna).

W tych dniach ruchem kierować będą policjanci w celu utrzymania płynności ruchu drogowego na skrzyżowaniach:
– w Lubniu (DK S7 z DW 968),
– w Skomielnej Białej (DK nr 7 z DK nr 28)
– w Mszanie Dolnej (DK nr 28 z DW 968).

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń osób uprawnionych do kierowania ruchem drogowym.

 

 

Opr. MK
Źródło: KPP w Limanowej
Fot.: GDDKiA Kraków, KPP w Limanowej

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.