Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanie w czołówce Mistrzostw Polski w biegach górskich

0 119

Na trasach spacerowych i narciarskich Kamiennej Laworty w Ustrzykach Dolnych odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w biegach górskich. Zawodnicy UKS Budowlani Nowy Sącz zdobyli zaszczytne miejsca.

 

Czytaj również: Sądeczanka Julia Chowaniec zdobyła brąz w biegach przełajowych!

 

– Rośnie zainteresowanie biegami górskimi. Na starcie widać coraz więcej sportowców z odległych terenów Polski. Wielu z nich próbuje sprawdzić swoje możliwości w biegach górskich, a nie jest to łatwe. W Ustrzykach Dolnych pojawili się biegacze nawet z tak odległego Gdańska. Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza czwórka zawodników UKS Budowlani Nowy Sącz, która wzięła udział w Mistrzostwach Polski. Tym razem medali nie było, choć było blisko, ale pobiegli dobrze plasując się w czołówce – powiedział Józef Klimek, trener UKS Budowlani Nowy Sącz.

Wyniki Sądeczan przedstawiają się następująco:

5 km Juniorów Młodszych: 4. miejsce Czerwiński Krzysztof
5 km Juniorów: 5. Sebastian Ogorzały, 11. Dudczak Michał
2,7 km Młodziczek: Chowaniec Julia na zbiegu skręciła staw skokowy i nie ukończyła biegu.

W pozostałych kategoriach wiekowych (młodszych) zawodnicy rywalizowali w III Górskim Biegu Ekologicznym. Reprezentanci UKS Budowlani Nowy Sącz mogą być z siebie dumni.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: sportowysacz.pl

Komentarze Facebook

********************************* REKLAMA ***********************************

 

PRACA! Awangarda

 

Awangarda to ekskluzywny salon fryzjerski, działający od 15 lat na rynku. Wciąż chce się rozwijać i powiększać zespół, dlatego poszukuje ambitnych i utalentowanych osób, które chciałyby rozpocząć współpracę.

Do obowiązków będzie należało: strzyżenie, modelowanie, pielęgnacja i koloryzacja włosów klientów, doradztwo w zakresie doboru fryzur i zabiegów, dbanie o stanowisko pracy i wizerunek salonu.

Jeśli Twoją specjalizacją są tylko koloryzacje, albo upięcia lub strzyżenia to również jest miejsce w zespole.

Oczekiwania: samodzielna praca przy stanowisku, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra komunikacja z klientem, kreatywność.

Warunki: pracę na pełen etat lub na 1/2 etatu, atrakcyjne warunki zatrudnienia, profesjonalne szkolenia fryzjerskie, w pełni wyposażone stanowisko pracy, w sprzęt najwyższej jakości, elastyczne godziny pracy, każda niedziela i święta wolne, doświadczony fryzjer ma do dyspozycji asystenta.

 

Praca na produktach Wella, Goldwell, L’oreal.

Masz pytania - napisz biuro@StudioAwangarda.pl

Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.