Uwaga! Zmiana siedziby punktu krwiodawstwa w Nowym Sączu

Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Sączu zmienia siedzibę. Na okres około dwóch miesięcy przeprowadza się do OSP w Biegonicach (ul. Zakładników 1). Dzisiaj i jutro (2-3 listopada) krwiodawcy mogą oddać krew jedynie w specjalistycznym autobusie do pobrań krwi. Dzisiaj mieści się on na Rynku, a jutro (3 listopada) pod siedzibą Państwowej Straży Pożarnej (ul. Witosa 69).

 

Czytaj również: Diablo Włodarczyk w Nowym Sączu! Fighter ponownie zdominuje nowosądecki ring?

 

Centrum Krwiodawstwo Krwiolecznictwa od lat zajmowało budynek przy ulicy Kazimierza Wielkiego w samym centrum Nowego Sącza. Placówka musi jednak opuścić dotychczasową siedzibę. Planowany jest tam remont całej kamienicy. Nieruchomość należy do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Za zakres prac odpowiedzialny będzie Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 

 

Przeprowadzka już się zaczęła. Sprzęt i cała dokumentacją jest przewożona do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Biegonicach. Dzisiaj i jutro krew można oddawać tylko w specjalnym autobusie, który stanął na sądeckim rynku. Od 4 listopada będzie można oddawać ją już w budynku przy ulicy Zakładników 1. Będzie to tymczasowa siedziba Centrum Krwiodawstwa na najbliższe dwa miesiące. Później placówka zajmie pomieszczenia przy ulicy Kochanowskiego 15 w Nowym Sączu.

 

 

W Nowym Sączu trwa akcja krwiodawstwa z okazji 145-lecie nowosądeckiego Newagu

 

fot.: Facebook | Kazimierz Wróbel

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment