Walentynkowy KONKURS! Zdobądź voucher do SPA o wartości 1000 zł!

Już 14 lutego prawdziwe święto miłości – Walentynki. W tym dniu każdy, kto ma swoją drugą połówkę, myśli o niej w sposób szczególny. Dzięki miastoNS.pl i Manāw SPA w Lemon Resort SPA w Gródku nad Dunajcem, możecie uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym. Mamy dla Was specjalny voucher do SPA o wartości 1000 zł!

Manāw SPA to miejsce niezwykłe, gdzie każdy odnajdzie swoje wewnętrzne piękno i pełnię relaksu. Manāw Spa to doskonałe połączenie orientalnych motywów mających swoje korzenie na wyspie Bali z lokalnym kolorytem regionu. Hotel Lemon Resort SPA w górach kryje w modernistycznym obiekcie strefę tchnącą tysiącletnią tradycją Dalekiego Wschodu. Pozwala odprężyć się i delektować niezwykle relaksującą ofertą. Wrażenie wyciszenia i spokoju potęguje położenie Spa nieopodal gór, nad malowniczym jeziorem, z dala od gwaru wielkich miast. Obiekt przyjemnie otulają niezwykłe lasy. To wszystko w Gródku nad Dunajcem!
I właśnie tam możesz zabrać swoją drugą połówkę. Lepszego prezentu na Walentynki nie można sobie wymarzyć!

Aby mieć szansę na zdobycie vouchera o wartości 1000 zł do Manāw SPA, wystarczy BYĆ naszym fanem na Facebooku i POLUBIĆ post konkursowy. Spośród wszystkich osób wybierzemy jedną, która otrzyma od nas ten wyjątkowy, walentynkowy prezent.

Wyniki zabawy zostaną ogłoszone na https://miastons.pl w środę (14 lutego) do godz. 16. Odwiedź nas, by nie przegapić wygranej!

Voucher można wykorzystać na zabiegi: Tajski masaż pleców, szyi i ramion, Indonezyjski masaż twarzy, Indyjski masaż głowy, Mulivitaminowa terapia odżywcza, Peeling jedwabny dotyk.

Termin ważności vouchera: 14.05.2018 r.

Pełna oferta Lemon Resort SPA dostępna na stronach: www.LemonResort.pl oraz facebook.com/LemonResort

Regulamin konkursu dostępny pod linkiem: https://miastons.pl/regulamin.pdf

Marek Jaśkiewicz
fot. Marek Jaśkiewicz

Komentarze Facebook
Gródek nad DunajcemkonkursLemonLemon Resort SPAManaw SPASPAvoucher
Comments (0)
Add Comment