Sandecja Nowy Sącz wraca na murawę! [Rozpiska sparingów]

Zakończyła się przerwa zimowa dla zespołu Sandecji Nowy Sącz. Zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym spotkali się na obiektach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Przed zawodnikami w najbliższym czasie sześć sparingów.

 

Czytaj również: Sylwetki sportowców, kandydatów do tytułu Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny [Część 2]

 

Początkowa faza przygotowań upłynie zawodnikom “Biało-Czarnych” pod znakiem testów wydolnościowych oraz sprawnościowych. Z drużyną trenuje już Łukasz Zjawiński, wypożyczony z Lechii Gdańsk oraz Dawid Szufryn, który wraca do pełnej sprawności po poważnej kontuzji.

W najbliższym okresie nasz zespół będzie pracował w Nowym Sączu, pierwsza gra kontrolna rozegrana zostanie 21 stycznia, gdy spotkamy się z zajmującym trzecie miejsce w eWinner II lidze, Ruchem Chorzów. W dniach 03.02.2022 – 12.02.2022 podopieczni Dariusza Dudka będą przebywali na obozie przygotowawczym w ośrodku WIKI w Sanoku.

Plan sparingów:

21.01 – Ruch Chorzów
28.01 – Zagłębie Sosnowiec
02.02 – Wieczysta Kraków
05.02 – Resovia Rzeszów
12.02 – Stal Rzeszów
19.02 – Stal Stalowa Wola

Pierwsza, wiosenna kolejka Fortuna I ligi zaplanowana została na weekend 26-27 lutego. Na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka przy ulicy Kilińskiego 47 podejmiemy GKS Katowice.

Źródło: sandecja.pl, Autor: Sebastian Stanek
Fot. Adrian Maraś

 

Komentarze Facebook
Comments (0)
Add Comment