miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tomasz Brotoń w finale Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

0 1 121

Do piętnastki najlepszych sportowców w XV Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2017 roku awansował Tomasz Brotoń – zawodnik Fight House Nowy Sącz, wychowanek trenera Rafała Dudka.

– Jak na razie skupiam się i trenuje na 100% przed najbliższą walką, która odbędzie się na DSF KICK-BOXING CHALLENGE 13 we Wrocławiu, chce się tam dobrze zaprezentować i wygrać swój pojedynek. Po walce przyjdzie czas myśleć co dalej, ale na pewno jeszcze mocniejsze trenowanie i rozwijanie się z walki na walkę. Bardzo cieszę się, że jestem w finale plebiscytu i jest to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie – powiedział Tomasz Brotoń w rozmowie dla portalu miastoNS.pl.

Szczególne osiągnięcia sportowe zawodnika Fight House Nowy Sącz to m.in.:

– Mistrzostwo Polski Low kick 67 kg
– zdobycie tytułu najlepszego zawodnika Mistrzostw Polski
– wicemistrzostwo Europy k – 1 71 kg
– zdobycie Pucharu Polski k – 1 67 kg
– brązowy medal na Mistrzostwach Polski k – 1
– wygrane pojedynki dla najlepszej federacji kick-boxingu w Polsce na DSF KICK-BOXING CHALLENGE, która jest transmitowana w telewizji

Tomasz Brotoń kick-boxing trenuje ok. pięciu lat, ponadto jego pasją jest bieganie, motoryzacja, muzyka i podróże. Sport jest dla niego bardzo ważny, jest nieodłącznym elementem jego życia. Pierwszym i obecnym trenerem Tomasza jest Rafał Dudek.

Wyniki: atomsms.pl

Agnieszka Michalik
Fot.: Organizator

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź