miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Budowa bez niespodzianek. Jak wybrać dobre produkty dla swojej inwestycji?

0 1 391

Budowa domu rozpoczyna się na długo przed rzeczywistym rozpoczęciem prac, kiedy inwestor musi podjąć kluczowe decyzje o wyborze działki, projektu, źródła ciepła, wentylacji czy stolarki otworowej. Na co zwrócić uwagę, by być zadowolonym z wyboru?

W żartach często mówi się, że pierwszy dom buduje się dla wroga, drugi na sprzedaż, trzeci dla siebie. Początkujący inwestor może mieć problem z doborem materiałów, które finalnie zadecydują o jego zadowoleniu z efektu. Podpowiadamy, czym kierować się przy ich zakupie i planowaniu prac.

Zaufany producent

Dla większości inwestorów to budżet jest głównym decydentem na każdym etapie budowy domu. Kosztorys jest przeważnie starannie wyliczony i finalny dobór produktów w dużej mierze musi pokrywać się z założeniami finansowymi inwestycji. Niezwykle ważne jest przy tym jakość i funkcjonalność

 produktów, a także oszczędności czasu podczas ich wyboru. Zakup bramy, okien, drzwi i osłon w jednym miejscu pozwala zoptymalizować liczbę wizyt w salonie, wielokrotnych i uciążliwych pomiarów na budowie czy montażu wykonywanego przez kilka różnych ekip. W przyszłości zapewnia również jednolitą obsługę posprzedażową w postaci corocznych przeglądów.

Parametry produktu

Budowa domu to inwestycja na długie lata. Produkty muszą być dopasowane do potrzeb przyszłych domowników, zapewniać nie tylko bezpieczeństwo, ale też wygodę w codziennym użytkowaniu. Wśród inwestorów rośnie zainteresowanie rozwiązaniami energooszczędnymi, które wymagają zastosowania produktów o specjalnych parametrach, tu kluczową rolę odgrywa współczynnik przenikania ciepła. Dla nowoczesnego inwestora ważny jest  również dobór odpowiedniej automatyki, zabezpieczeń czy innych, użytecznych dodatków.

Dobry montaż i kompleksowość

Sam produkt to dopiero połowa sukcesu, kluczem jest również prawidłowo wykonany montaż, który pozwoli cieszyć się wysokimi parametrami, a także zachować gwarancję udzielaną przez producenta.

Na przestrzeni lat zyskał koncept zakupu stolarki w jednym miejscu. Sieć Salonów KRISHOME to odpowiedź na wszystkie potrzeby konsumenta, który ceni swój czas, bezpieczeństwo, poszukuje kompleksowych usług dostępnych w jednym miejscu, wspartych profesjonalną poradą eksperta. Chcemy, aby pozytywnie wspominał moment wyboru stolarki otworowej do swojego domu. Zapraszamy Państwo do Salonu CONCEPT PLUS w Nowym Sączu. To doskonałe miejsce nie tylko dla inwestorów z gotowym planem budowy lub modernizacji domu, ale także tych, którzy dopiero szukają inspiracji – komentuje Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL.

Nie wiesz od czego zacząć przy wyborze kompletu stolarki dla domu?

Odwiedź Salon KRISHOME w Twojej okolicy i porozmawiaj z doradcą, który pomoże wybrać najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązania. Złóż zamówienie i ciesz się Gwarancją Spokoju na wiele lat.

CONCEPT PLUS
Grabowa 4, 33-300 Nowy Sącz
conceptplus@krishome.pl
Tel. 535 304 353

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź