miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Komfortowy wyjazd na wakacje? Kup lub wypożycz bagażnik dachowy w MAX BOX!

0 559

Zbliżają się wakacje, zatem większość z nas już teraz planuje wypoczynek. Bez względu na to, jaki kierunek podróży wybierzemy, zawsze pojawia się ten sam problem. Zbyt wiele bagaży, zbyt mało miejsca w samochodzie. Z pomocą rusza nowosądecka firma MAX BOX zlokalizowana przy ul. Nawojowskiej 38. Właśnie tam znajdziecie kompleksowe rozwiązanie swoich wakacyjnych problemów. Dzięki bagażnikowi dachowemu zabierzecie na urlop wszystko, co potrzebne, a wnętrze waszego samochodu zyska sporo wolnego miejsca. Co więcej, w MAX BOX możecie kupić bagażnik, lub tylko wypożyczyć go na wyjazd – to idealna alternatywa dla osób mieszkających w bloku i tych, które z tego udogodnienia chcą skorzystać tylko raz w roku. W bogatej ofercie firmy znajdują się także znakomite rozwiązania do przewozu rowerów!

 

Każdym klientem zajmujemy się kompleksowo, doradzamy i dostosowujemy produkt do konkretnego auta i samych wymagań klienta, który po zakupie może liczyć na naszą pomoc przy montażu bagażnika — mówi Anna Kwiatkowska z nowosądeckiej firmy MAX BOX. Kto najczęściej korzysta z tego rozwiązania? – Oczywiście w sezonie zimowym narciarze, później wędkarze, dla których przewóz sprzętu do wędkowania zawsze stanowił problem. Dzięki bagażnikom dachowym już nie muszą się z tym borykać. Z tego rozwiązania korzystają również osoby planujące wyjazd na wakacje, dzięki czemu podróż jest zdecydowanie bardziej komfortowa, mamy więcej miejsca w samochodzie i możemy zabrać wszystko, co jest nam potrzebne — wyjaśnia Anna Kwiatkowska.

MAX BOX jest wyłącznym dystrybutorem marki Northline w Polsce. W ofercie znajdują się również produkty firm Thule i Taurus. Sprawdź ofertę sklepu – KLIK!

 

Firma MAX BOX zlokalizowana jest przy ul. Nawojowskiej 38 w Nowym Sączu

 

Bagażnik dachowy to idealne rozwiązanie dla każdego kierowcy. Co jednak zrobić z nim, gdy akurat go nie potrzebujemy? Z tym problemem mierzą się głównie mieszkańcy bloków, lecz z pomocą również rusza nowosądecki MAX BOX, w którym każdy klient może wypożyczyć bagażnik dachowy na dowolny czas, co z pewnością zainteresuje każdego miejskiego urlopowicza. Sprawdź ofertę wypożyczalni – KLIK!

MAX BOX to jednak nie tylko bagażniki dachowe. To także bogata oferta platform rowerowych. Mieszkańcy naszego regionu coraz częściej korzystają z tej formy rekreacji. Rozwój infrastruktury rowerowej jak choćby budowa tras EuroVelo czy nowych ścieżek rowerowych w mieście nieustannie wpływa na jeszcze większy wzrost zainteresowania tym środkiem transportu. Odczuwają to również specjaliści firmy MAX BOX, którzy każdego dnia doradzają i wyposażają rowerowych miłośników w najlepszy i najnowszy sprzęt do przewozu jednośladów.

 

 

Obecnie możemy polecić platformy rowerowe bardzo znanej i rozpoznawalnej marki Thule lub platformy polskiej firmy Aguri, które charakteryzują się bardzo dobrą jakością, przy czym cena również jest atrakcyjna. Nie ma też żadnych problemów ze zdobyciem części zamiennych dzięki temu, że jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Aguri na Czechy i Słowację. Dzięki takim platformom możemy bez problemu przewieźć samochodem dwa rowery, a po zamontowaniu adapterów, nawet cztery. Dla miłośników jednośladów to idealne rozwiązanie. Posiadamy również wyspecjalizowane uchwyty do drogich rowerów pod ramy karbonowe, takie jak Yakima Highroad lub Yakima Frontloader oraz uchwyty na klapę, które są tańszą alternatywą do przewożenia rowerów — dodaje Anna Kwiatkowska. Sprawdź ofertę uchwytów rowerowych – KLIK!

 

 

Artykuł sponsorowany

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź