miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

45-letni asp. sztab. Marek Kokot nie żyje. Osierocił 3 córki

0 12 866

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dziś w nocy zmarł nasz Kolega i Przyjaciel – aspirant sztabowy Marek Kokot, funkcjonariusz Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Miał 45 lat. W imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz wszystkich policjantów i pracowników, Rodzinie śp. Marka i Jego Przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia – czytamy na stronie KMP w Nowym Sączu.

 

Czytaj również: Sądecka marka na ekranach całego świata! Skoczek narciarski z mocnym wsparciem

 

Asp. sztab. Marek Kokot w szeregi Policji wstąpił blisko 25 lat temu. Był detektywem Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej. Dał się poznać jako rzetelny policjant, dobry i uczynny kolega, pogodny człowiek. Miał 45 lat. Pozostawił żonę i osierocił trzy córki.

 

 

 

 

Na śmierć bliskiej osoby nigdy nie można się przygotować, tym bardziej jeśli przychodzi nagle… Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, łącząc się w bólu z pogrążoną w żałobie Rodziną Zmarłego, składają najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Cześć Jego pamięci!

źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź