miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka ciężarówki i osobówki. Kobieta nie żyje, mężczyzna w szpitalu [Zdjęcia]

0 8 145

Dzisiaj, 29 listopada o godzinie 9.55 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Krynicy Zdroju zadysponowane zostały do działań w Mochnaczce Wyżnej. Po przybyciu na miejsce zderzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów tj. samochodu osobowego Ford oraz samochodu cysterny Mercedes przewożącej olej napędowy. O wypadku informowaliśmy tutaj – KLIK 

 

Czytaj również: Samochód osobowy spłonął doszczętnie [Zdjęcia]

 

W samochodzie osobowym zakleszczone były dwie osoby tj. kobieta i mężczyzna. Jedna z nich była nieprzytomna. Strażacy wykonali dostęp do osób poszkodowanych i ewakuowali je na zewnątrz. Prowadzono resuscytację krążeniowo oddechową u jednej osoby, które nie przyniosła zamierzonego rezultatu i został stwierdzony zgon osoby poszkodowanej. Druga osoba po udzieleniu pomocy została przewieziona do szpitala.

 

 

– 19-letnia pasażerka pomimo reanimacji zmarła. Kierujący, 20-letni mężczyzna z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obecnie droga jest całkowicie zablokowana, a policjanci kierują na objazdy przez Mochnaczkę i Tylicz. Apelujemy do kierowców o rozwagę, warunki na drogach ze względu na opady śniegu są trudne – informuje kom. Justyna Basiaga z Biura Prasowego KMP w Nowym Sączu. 

Przez wiele godzin na miejscu zdarzenia pracował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Muszynie, policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego. Na czas wykonywanych czynności, droga wojewódzka nr 981 w Krynicy-Zdroju była całkowicie zablokowana. Zorganizowane zostały objazdy, na które kierowali policjanci. Dokładne okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź