miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Czołówka na krajówce (DK75). Siedem osób w szpitalu [Nowe fakty i zdjęcia]

0 3 309

Wczoraj, 13 września o godzinie 17.00 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Nawojowską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Renault oraz Peugeot. Jako pierwsza o zdarzeniu poinformowała nasza redakcja. Pisaliśmy o tym tutaj  – KLIK.

Czytaj również: Sądecczyzna ich Matką, a my ich rodziną. Przed nami 43. Turystyczny Zlot im. majora Juliana Zubka „Tatara”

– Samochodami podróżowało łącznie siedem osób, w tym czwórka dzieci. Na miejscu obecna była karetka pogotowia ratunkowego oraz Policja. Jeden pas ruchu był zablokowany. Ratownicy medyczni przetransportowali wszystkie osoby do szpitala karetkami, które dodatkowo przybyły na miejsce zdarzenia – informuje PSP Nowy Sącz.

Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem, który odbywał się wahadłowo, odłączeniu klem od akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Po zakończonych czynnościach przez Policję zepchnięto samochody na pobocze oraz usunięto pozostałości pokolizyjne z jezdni. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź