miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Dachowanie osobówki. 25-latek w szpitalu! [Zdjęcia]

0 474

Wczoraj (20 lipca) tuż przed północą w Binczarowej (gm. Grybów) doszło do dachowania samochodu osobowego. Poszkodowany został 25-letni kierowca samochodu.

Czytaj również: Krynica-Zdrój: Zwłoki mężczyzny zostały odnalezione przed lokalem gastronomicznym!

–  20 lipca o godzinie 23.31 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Binczarowa zadysponowane zostały do działań w Binczarowej – informuje PSP Nowy Sącz. – Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy dachował. Pojazd znajdował się częściowo na boku w rowie, częściowo na jezdni. Poszkodowany 25 letni mężczyzna leżał w fosie i uskarżał się na dolegliwości.

 

 

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, wyciągnięcie osoby poszkodowanej z rowu i przełożeniu na deskę, a następnie udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Dalsze działania polegały na odłączeniu klem akumulatora. Od początku działań prowadzono przeszukanie przyległego terenu w celu wykluczenia udziału innych osób w zdarzeniu, nikogo nie znaleziono. Poszkodowany został przekazany załodze Pogotowia Ratunkowego przybyłej na miejsce zdarzenia, a następnie przewieziony do szpitala. Podczas przeszukania terenu przyległego nikogo nie znaleziono.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź