miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Kolejny wypadek jednośladu i osobówki. 22-latek w szpitalu [Zdjęcia]

0 4 179

Wczoraj, 14 maja o godzinie 16.40 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu, OSP Zagorzyn orz OSP Wola Kosnowa zadysponowane zostały do działań w Woli Piskuliny (gm. Łącko). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem.

Czytaj również: Obchody Powiatowego Dnia Strażaka. Wręczono medale, awanse i wyróżnienia [Zdjęcia]

Droga była całkowicie zablokowana. Pojazdy znajdowały się na jezdni. Motocyklem podróżował mężczyzna w wieku 22 lat, który został poszkodowany, leżał na drodze. Samochodem osobowym marki Opel podróżował sam kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości – informuje PSP Nowy Sącz.

Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej w zdarzeniu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia ratunkowego, jej załoga przejęła osobę poszkodowaną. Ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Dalsze działania straży pożarnej polegały na  odpięciu klem akumulatorów w samochodzie, usunięciu elementów karoserii z jezdni oraz sprawdzeniu wycieków. Działania strażaków trwały półtorej godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź