miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Korzenna: Osobówka wypadła z drogi. Kierująca nią kobieta trafiła do szpitala [Zdjęcia]

0 305

Wczoraj (18 marca) w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego w miejscowości Korzenna. Kobieta, która kierowała samochodem marki Audi wypadła z drogi i uderzyła w ogrodzenie. Poszkodowaną Sądeczankę zabrało do szpitala Pogotowie Ratunkowe.

 

Czytaj również: Helena Szyszka odnaleziona! Szczegóły akcji poszukiwawczej [Zdjęcia]

 

18 marca około 14.43 zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w Korzennej. – Stwierdzono, że samochód osobowy marki Audi wypadł z drogi i uderzył w bramę ogrodzenia. Pojazdem podróżowała sama kierująca, która została poszkodowana. Z samochodu wyciekły płyny eksploatacyjne. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo i jeden pas ruchu był zablokowany przez pojazdy ratownicze – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Odłączono klemy akumulatora w pojeździe i kierowano wahadłowo ruchem na drodze. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia Ratunkowego i poszkodowaną wydobyto z samochodu na noszach typu deska. Kobieta została przewieziona do szpitala – wyjaśnia rzecznik.

 

 

Opr. MK
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.