miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mężczyzna przygnieciony przez traktor cudem przeżył. W akcji śmigłowiec LPR

0 1 013

Po długiej reanimacji przywrócono czynności życiowe u mężczyzny, który wczoraj przed południem w Podobinie (gm. Niedźwiedź)  został przygnieciony przez traktor. Nieprzytomny poszkodowany w ciężkim stanie został zabrany przez śmigłowiec LPR. Jako „bardzo ciężki” policja określa stan 61-letniego mężczyzny. – Podczas podjazdu na leśnej drodze mężczyzna doprowadził do wyrzucenia pojazdu, w wyniku czego został przygnieciony przez ten ciągnik – mówi asp. Jolanta Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. . 

 

Czytaj również: Budynek spłonął doszczętnie. W akcji 10 zastępów strażackich [Zdjęcia]

 

Zdarzenie miało miejsce około godziny 10:30 w masywie leśnym na terenie miejscowości Podobin w gminie Niedźwiedź. Służby zostały zadysponowane do wypadku, w wyniku którego mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

 

 

Po dotarciu na miejsce zastajemy osobę z zatrzymaniem krążenia wydobytą już spod maszyny przez świadków zdarzenia. Po długotrwałej reanimacji udało się przywrócić funkcje życiowe – relacjonują druhowie z jednostki OSP w Mszanie Dolnej.

 

 

Poszkodowany mężczyzna – nieprzytomny, w ciężkim stanie – został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego ze szpitali w Krakowie.

 

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź