miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: libacja na Broniewskiego? Interweniuje Policja!

7 11 073

Na osiedlu Broniewskiego doszło do interwencji Policji w związku z libacją alkoholową, do której doszło na jednym z blokowiskinformuje nas czytelnik. – Większa grupa osób spożywała alkohol, głośno się zachowywała. Przyjechał radiowóz policyjny, zaczęła się głośna dyskusja. Obecne osoby podzielono na grupy, przy każdej jest policjant. Funkcjonariusze czekają na posiłki – dodaje nasz rozmówca dołączając zdjęcia.

 

Czytaj również: Pożar samochodu na Helenie!
Akcja strażaków – zobacz nagranie [Nagranie, zdjęcia] – KLIK

 

Według podesłanych informacji wynika, że pewne osoby zostały zatrzymane i odstawieni do radiowozu. – Policja chciała uspokoić towarzystwo, część się uspokoiła, niektórzy się stawiali. I właśnie oni zostali zatrzymani – uzupełnia czytelnik.

 

 

Rafał Kmak
fot. czytelnik

 

Komentarze Facebook
Zobacz również
7 Komentarze
 1. Konrad pisze

  ten artykuł to żenada, gównoburza jakaś! ludzie ogarnijcie się!

 2. Stefa pisze

  Może w końcu ktoś zacznie egzekwować prawo ! Nie może być tak, że dresy rządzą na osiedlu i drą ryja po nocach. Wpier i na dołek.

  1. Dawid pisze

   A cos ty … syn policjanta. To ze ciebie stary pałą i zamykal w piwnicy to nie wszyscy na osiedlu musza tego doswoswiadczac. W#$%^rdol i na dolek co za ciota tak pisze

   1. Stefa pisze

    Cześć żule ! Jesteście marginesem społecznym i tak skończycie. Jako wykolejeni biedacy. Imponuje wam grypsera? dilerka ?! Skończycie jak starsi koledzy. Oni mieli rozum jeszcze, wy jesteście za głupi.

  2. Zbyszek pisze

   Stefan weź Się zabiraj

 3. Zbyszek pisze

  Stefan weź Się zabiraj

 4. Stefa pisze

  Skończ chociaz podstawówke to pogadamy

Zostaw odpowiedź