miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz: Na ul. Barskiej zderzyły się dwa pojazdy! Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

0 320

W środę (10 października) ok. godz. 11:59 na ul. Barskiej w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Podróżowali nimi sami kierujący, którzy z obrażeniami trafili do szpitala.

 

Czytaj również: Stary Sącz: Policjant szukał marihuany! Omal nie przepłacił tego życiem [ZDJĘCIA]

 

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w zdarzeniu udział brały dwa samochody osobowe marki Renault Scenic oraz Toyota Avensis. Samochodami podróżowali sami kierujący. Kierowcy pojazdów znajdowali się ułożeni w pozycji bocznej ustalonej na trawniku obok chodnika. Jak wynikało z relacji Straży Miejskiej, kierowcy opuścili o własnych siłach pojazdy, natomiast strażnicy ułożyli osoby w pozycji bocznej ustalonej. Przybyłe karetki Pogotowia Ratunkowego przewiozły osoby poszkodowane do szpitala. Uszkodzone pojazdy znajdowały się na skrzyżowaniu, powodując utrudnienia w ruchu drogowym. Z samochodów nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu instalacji elektrycznej w obydwu pojazdach, sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych oraz przemieszczeniu uszkodzonych pojazdów na pobocze – poinformował Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Na miejsce zdarzenia zostały zadysponowane zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Czynności prowadzone przez strażaków trwały w sumie godzinę.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: KM PSP NS

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź