miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nowy Sącz. Przejęli ponad 360 gramów marihuany i mefedronu! Parka przestępców posiedzi 10 lat?

0 1 205

Sądeccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli ponad 360 gramów marihuany i mefedronu. W tej sprawie zostały zatrzymane dwie osoby, które usłyszały zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Czytaj również: Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola Muzycznego „Kraina Marzeń” w Nowym Sączu świętują Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka wspólnie z UNICEF

W ostatnim czasie policjanci Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej komendy zajmowali się sprawą znacznych ilości narkotyków, które zostały zabezpieczone na terenie powiatu nowosądeckiego. Na początku listopada br. w jednej z miejscowości do kontroli drogowej policjanci zatrzymali samochód, którym podróżowały dwie osoby. W trakcie przeszukania pojazdu funkcjonariusze znaleźli pudełko z krystaliczną substancją, natomiast podczas późniejszych przeszukań pomieszczeń mieszkalnych, zabezpieczyli susz roślinny zapakowany w workach foliowych. W komendzie po dokładnym zważeniu i sprawdzeniu narkotesterem, okazało się, że było to łącznie ponad 305 gramów marihuany i blisko 60 gramów psychotropowego mefedronu.

Mieszkaniec Nowego Sącza oraz mieszkanka gminy Krynica-Zdrój zostali zatrzymani, a na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego usłyszeli zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

Źródło i fot.: KMP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź