miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Mecz Polska – Czechy z sądeckim akcentem!

0 654

W piątek, 17 listopada dzięki wsparciu Łączy nas piłka zorganizowano wyjazd na mecz Polska – Czechy w ramach eliminacji na Euro 2024. Łącznie wybrało się 40 dzieciaków z Nowego Sącza (młodzież odwiedzająca Ośrodek, Akademia Sandecja, KS Starówka Nowy Sącz oraz Dunajec Nowy Sącz). Podczas wyjazdu uczestnikom rozdano pamiątkowe czapki zimowe oraz opaski odblaskowe.

Czytaj również: Fighterzy z Halnego na „Street Autonomy Boxing Cup” w Sanoku 

– Spotkanie rozegrane zostało na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie piłkarze reprezentacji Polski zremisowali z Czechami 1:1 przez co nasza drużyna nie wywalczy bezpośredniego awansu na finały mistrzostw Europy, które w przyszłym roku odbędą się w Niemczech. Dla większości dzieciaków była to pierwsza wizyta na Stadionie Narodowym w Warszawie. Mamy nadzieję, że ten dzień zostanie na długo w Ich pamięci – informują organizatorzy.

Ośrodek Kibice Razem Sandecja Nowy Sącz jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Miasta Nowego Sącza. Koordynatorem centralnym Programu KIBICE RAZEM jest Polski Związek Piłki Nożnej.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź