miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Osobówka skasowana, ranny w szpitalu [Zdjęcia]

0 880

Wczoraj, 1 maja około godziny 22 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Brzezna zadysponowane zostały do działań w Brzeznej (gm. Podegrodzie). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód marki Peugeot znajdował się w rowie. Lewa część pojazdu była w powietrzu oparta o ogrodzenie.

 

Czytaj również: Wyłączą prąd! Nawet na 8 godzin [Harmonogram prac]

 

Pojazdem podróżowała jedna osoba, która opuściła pojazd o własnych siłach. Uskarżała się na dolegliwości. Samochód wyposażony był w instalacje LPG, butla umiejscowiona była pod pojazdem i nie było możliwości zakręcenia zaworu butli. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej.

 

 

Oświetlono teren działań, odłączono klemy akumulatora w pojeździe. Na czas prowadzonych działań jezdnia została zablokowana w obu kierunkach. Poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala. Na miejscu zdarzenia pozostał zastęp z OSP Brzezna oświetlając miejsce zdarzenia oraz patrol Policji prowadzący dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Działania strażaków trwały prawie trzy godziny.

źródło i fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź