miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Skasowane AUDI A4, słup bez szans!

0 1 551

Dzisiaj, 13 września o godzinie 8.20 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Olszana zadysponowane zostały do działań w Olszanie (gm. Podegrodzie). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy marki Audi A4 zjechał na pobocze drogi uderzając w słup napowietrznej sieci telefonicznej.

Czytaj również: Traktor przejechał po 78-latku. W akcji śmigłowiec LPR #ratownik6 [Nowe fakty]

– Samochodem podróżował sam kierujący, który został poszkodowany i znajdował się poza pojazdem w miejscu bezpiecznym. Słup uległ złamaniu i nie stwarzał zagrożenia. Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Poszkodowany mężczyzna został przekazany przybyłej na miejsca zdarzenia załodze karetki Pogotowia ratunkowego i został przewieziony do szpitala – informują druhowie PSP Nowy Sącz.

Odpięto klemy akumulatora w pojeździe oraz kierowano ruchem drogowym, który odbywał się wahadłowo. Po godzinie strażacy zakończyli działania, a na miejscu zdarzenia pozostali funkcjonariusze Policji prowadzący dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź