miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Tragiczny finał kłótni rodzinnej. Nie żyje 56-letni mężczyzna!

3 1 691

Wczoraj informowaliśmy o niebezpiecznej sytuacji związanej z interwencją Policji. Agresywny i pijany mężczyzna groził bronią funkcjonariuszom. Krzepki 56-latek został obezwładniony i zatrzymany. Po wytrzeźwieniu w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu zostały mu przedstawione prokuratorskie zarzuty. Po powrocie do domu, po kolejnej kłótni z żoną, mężczyzna targnął się na własne życie, niestety skutecznie…

 

Czytaj również: Strzał ostrzegawczy podczas interwencji Policji!

 

Sytuacja miała miejsce w związku z interwencją domową informowała wczoraj w rozmowie z miastoNS.pl st. asp. Barbara Szczerba z biura rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Zdarzenie odbyło się w godzinach popołudniowych na terenie powiatu nowosądeckiego. Po przybyciu przez policjantów pod wskazany w zgłoszeniu adres, nietrzeźwy mężczyzna groził bronią. Padł strzał ostrzegawczy, po którym osoba została obezwładniona i zatrzymana. W dniu dzisiejszym będą z nim wykonywane czynności procesowe dodaje oficer prasowy.

Na miejscu zdarzenia trwały czynności z udziałem prokuratora. Będziemy ustalać okoliczności i przyczyny tego zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Barbara Szczerba z KWP w Krakowie.

Mężczyzna osierocił dwójkę dzieci. Zamieszkiwał jedną z miejscowości w Gminie Chełmiec.

Rafał Kmak
fot. pixabay.com (ilustracyjne)

Komentarze Facebook
Zobacz również
3 Komentarze
  1. Jolka pisze

    Gość jakiś psychiczny ewidentnie. Szkoda rodziny… Tragedia…

  2. Damian pisze

    Teraz pytanie można zadać Prokuraturze w Nowym Sączu – jeżeli widzieli, że chłop jest w rozsypce to dlaczego go wypuścili?

  3. Leszek pisze

    Żone ma psychiczną że go doprowadziła do takiej sytuacji

Zostaw odpowiedź