miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek dwóch motocykli! Krajówka zablokowana, ranni w szpitalu [Zdjęcia]

0 1 399

Wczoraj, 6 czerwca około godziny 11.40 zastępy straży pożarnej w Nowym Sączu, OSP Łabowa oraz OSP Nawojowa zadysponowane zostały do działań w Frycowej (gm. Nawojowa). Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze krajowej 75 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem, a drugi motocykl najechał na tył ciągnika rolniczego.

 

Czytaj również: Już wkrótce X Małopolskie Dni Uczenia się!
7 i 8 czerwca bezpłatne wydarzenia online – KLIK

 

W zdarzeniu brało udział 4 osoby dorosłe i dziecko. Droga zablokowana była w obu kierunkach. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Na miejsce zdarzenia równocześnie ze strażakami przybyła karetka Pogotowia ratunkowego. Poszkodowane zostały dwie osoby jadące motocyklem.

 

 

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu akumulatorów oraz udzieleniu pomocy w zaopatrywaniu poszkodowanych. Dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Dwie poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitala. Ruch na drodze do chwili zakończenia czynności dochodzeniowych odbywał się jednym pasem. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych uszkodzone motocykle przemieszczono poza obrys jezdni.

Opr. Rafał Kmak
fot. PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź