miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Wypadek na Juście! Skasowany Boxer i Audi A8

0 7 755

Wczoraj, 21 października około godziny 14.50 zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze zadysponowane zostały do działań w Tęgoborzy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze krajowej 75 doszło do zderzenia samochodu Peugeot Boxer i Audi A8.

 

Czytaj również: Śledztwo w sprawie spółki NOVA umorzone! „Nie było znamion przestępstwa”

 

Pojazdami podróżowali sami kierowcy, którzy o własnych siłach opuścili pojazdy i nie zostali poszkodowani. Samochód Audi znajdował się na pasie drogi w kierunku Nowego Sącza, nastąpił wyciek płynów eksploatacyjnych z pojazdu. Peugeot uderzył w barierę energochłonną przy pasie drogi w kierunku Nowego Sącza, brak wycieków płynów eksploatacyjnych z pojazdu. Ruch odbywał się wahadłowo.

 

 

Działania strażaków  polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem wahadłowo, rozłączeniu instalacji elektrycznej w pojazdach oraz  sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Za zgodą Policji usunięto z jezdni elementy powypadkowe. Swoje działania zakończył zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Na miejscu pozostała Policja, która prowadziła swoje czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Po przybyciu pomocy drogowej samochody zostały usunięte z drogi. Działania strażaków trwały dwie godziny.

Źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź