miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Zderzenie Renault Master i Forda Fiesty. Ranny kierowca w szpitalu

0 686

19 października o godzinie 14.00 zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu oraz OSP Stary Sącz zadysponowane zostały do działań w Starym Sączu na ulicę Węgierską. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia dwóch samochodów tj. Renault Master i Ford Fiesta.

 

Czytaj również: Nie żyje Rysiek Wysocki – wybitny pływak, trener, ratownik. Miał 65 lat

 

W chwili przybyciem straży pożarnej Renault stał na ścieżce rowerowej, a Ford stał na przeciwległym pasie w poprzek drogi. Droga w obu kierunkach była zablokowana. Obaj kierujący przebywali pod opieką ratowników medycznych Pogotowia ratunkowego. Po przeprowadzonych badaniach kierujący Renaultem pozostał na miejscu zdarzenia, natomiast kierujący Fordem został zabrany do szpitala – informuje PSP Nowy Sącz.

 

Działania zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia,  odłączeniu akumulatorów oraz sprawdzeniu czy nie doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych z uszkodzonych pojazdów. Kontrola wykazała wyciek płynów eksploatacyjnych, który zasypano sorbentem. Po zakończonych przez Policję czynnościach wyjaśniających Ford został usunięty z drogi. W miejscu prowadzonych działań kierowano ruchem drogowym. Działania strażaków trwały prawie dwie godziny.

źródło i fot.: PSP Nowy Sącz

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź