miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

„Dzięki Tobie umiem żyć”. Koncert z okazji Dnia Matki w nowosądeckim MOK

0 379

Już w najbliższy czwartek (26maja) o godz.: 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu odbędzie się koncert z okazji Dnia Matki. Podczas wydarzenia „Dzięki Tobie umiem żyć” usłyszymy utwory takich artystów jak: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Wojciech Młynarski, Zbigniew Wodecki, Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Ewa Bem. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły oraz bilety – KLIK.

Czytaj również: Rycerze Jana Pawła II i Wojownicy Maryi przybędą do Nowego Sącza. Rozpoczyna się odpust ku czci św. Rity

Nagranie z próby na koncert “Dzięki Tobie umiem żyć”

Koncert „Dzięki Tobie umiem żyć” z okazji Dnia Matki w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. Pomysłodawcą i organizatorem koncertu jest Sebastian Cebula.

Skład zespołu:
Sebastian Cebula i Anna Pysno (wokal)
Michał Mordarski (gitara akustyczna)
Tomasz Salamon (gitara elektryczna)
Jakub Gródek (gitara basowa)
Ula Chmielewska (pianino)
Jakub Nawojowski (perkusja)
Piotr Sadowy (saksofon)
Zuzanna Czerwińska (skrzypce)

O wokalistach:

Sebastian Cebula
Śpiewa od małego. Przez wiele lat śpiewał w różnych zespołach muzycznych, działających przy parafiach w Nowym Sączu, takich jak: „Zespół Agnus”, „Moc Moja”. Aktualnie śpiewa i gra na instrumentach klawiszowych w zespole „Strych” przy parafii Kolejowej, Stowarzyszeniu „Robimy Coś Więcej” oraz jest tenorem w chórze „Veraicon”. Uczy się wokalu pod czujnym okiem Krzysztofa Szczypuły. Brał udział w rock-operze „Jesus Christ Superstar” jako Król Herod. Miał przyjemność również śpiewać z Big Bandem Łososina Dolna. Finalista różnych konkursów wokalnych „Muzyka dla wszystkich”, „Sądeckie Młode Talenty”. Na co dzień informatyk i trener prowadzący zajęcia komputerowe dla młodzieży i seniorów.

Anna Pysno
Jako brzdąc nuciła całymi dniami arię królowej nocy z opery czarodziejski flet słuchając płyty Mozarta. Następnie postanowiła rozwinąć swoje umiejętności w szkole muzycznej w klasie wokalnej. Aktualnie współpracuje z Big Bandem Łososina Dolna. Jej inspiracją jest pierwsza dama polskiego jazzu Ewa Bem. Prywatnie studentka budownictwa. Ceni w życiu minimalizm i smak dobrej kawy.

 

źródło i fot.: MOK
fot.: pixabay.com | ilustracyjne

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź