miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Jubileuszowy Koncert Festiwalu Młodych Talentów I LO

0 220

W ramach obchodów 200-lecia I Gimnazjum i Liceum im. Jana Długosza w Nowym Sączu zorganizowany został Jubileuszowy Koncert Festiwalu Młodych Talentów. W sali im. Lucjana Lipińskiego w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu licznie zgromadzili się absolwenci, przyjaciele oraz aktualni uczniowie szkoły.

Czytaj również: Finałowy Koncert XLII Festiwalu Młodych Talentów w MCK Sokół

Koncert był szczególny, ponieważ na jednej scenie spotkali się laureaci poprzednich edycji Festiwalu Młodych Talentów, którzy zjechali do Nowego Sącza z różnych stron Polski. Barbara Porzucek, długoletnia dyrektor artystyczna festiwalu oficjalnie pożegnała się z pełnioną funkcją i dlatego wydarzenie było niezwykle wzruszające. Została ona nagrodzona Odznaką Honorową Województwa Małopolskiego – Krzyżem Małopolski.

W Jubileuszowym Koncercie Festiwalu Młodych Talentów w MCK Sokół uczestniczyli m.in.: Wojciech Piech – wiceprezydent Nowego Sącza oraz absolwent I LO, Janusz Kwiatkowski – przewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza oraz emerytowany nauczyciel I LO, a także radna Bożena Jawor i wiele innych znamienitych osobistości.

Opr.: Agnieszka Michalik
Źródło i fot.: nowysacz.pl

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź