miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Nagrali piękny utwór dla 8-letniego Bartka! Dzisiaj podczas koncertu będą zbierać na jego rehabilitację [WIDEO]

0 239

Grupa Pozytywka podarowała swoim fanom wspaniały prezent świąteczny. Jest nim premierowy kawałek „Wesołych Świąt” nagrany wspólnie z Or_kiestrą – Niezależną Orkiestrą i Chórem Młodzieżowym i dziecięcą Scholką Emmanuel. Załączony do niego klip pojawił się 26 grudnia na oficjalnym kanale YouTube grupy. Jak komentuje lider zespołu Daniel „Deny” Gądek, singiel powstał z myślą o 8-letnim Bartusiu, podopiecznym Fundacji GARDA, na którego rehabilitację już dzisiaj (30 grudnia), podczas koncertu charytatywnego w Auli PWSZ w Nowym Sączu, będą zbierane środki pieniężne.

 

Czytaj również: Sylwester 2018/2019 na Sądecczyźnie – daj się ponieść szampańskiej zabawie! [ROZPISKA]

 

Jest to akcja płynąca prosto z serducha i z intencją pomocy Bartusiowi. Utwór, jak i załączony do niego teledysk powstawały cztery dni. Włożyliśmy w to dużo pracy i energii, ale było warto! Bardzo fajna współpraca z Or-kiestrą i Scholką Emmanuel. Oby więcej tego typu akcji – mówi Daniel „Deny” Gądek.

 

Posłuchajcie świątecznej piosenki zespołu Pozytywka „Wesołych Świąt”:

 

 

Przy okazji „Wesołych świąt” Pozytywka przypomina o zbliżającej się wielkimi krokami drugiej płycie, której premiera już w styczniu przyszłego roku. Nowe wydawnictwo ukaże się pod niezmiennie aktualnym tytułem „Fundament Mocy” i zawierać będzie 11 autorskich kompozycji. Do tej pory zespół ujawnił zaledwie jedną z nich, zamieszczone na oficjalnym kanale YouTube zespołu „Neony”. Album jest obecnie w fazie miksu, nad którym czuwa Piotra „Armia” Pietrzak z NS Studio Nagrań.

 

Opr. Marek Jaśkiewicz
Źródło i fot. Pozytywka

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź