miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Premiera spektaklu „Pomoc domowa”

0 513

W piątek, 1 lipca o godz. 17:00 odbędzie się premiera spektaklu „Pomoc domowa”. Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu, Sala Widowiskowa. Więcej informacji, rezerwacje oraz bilety znajdziesz tutaj – KLIK.

Czytaj również: Jubileusz 40-lecia DPS w Muszynie: tort i serdeczne życzenia

„Pomoc Domowa ” to komedia totalna. Tekst Marc’a Camoletti’ego (tłumaczenie Bartłomieja Wierzbięty) to uczta literacka, majstersztyk niezwykły. Świetna reżyseria i gra wspaniałych miłośników teatru – to wisienka na torcie!

Jest to kolejna premiera w ramach oficjalnych obchodów 100-lecia Teatru Robotniczego im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Dom wisi nad przepaścią, bo pewne małżeństwo zaczyna mieć przed sobą tajemnice. Norbert kocha swoja żonę Olgę, ale pszczółki chodzą mu po głowie. Olga kocha Norberta, ale piżamę męża chętnie pożycza „koledze z dzieciństwa”. To wszystko na raz w jednym domu w tym samym momencie. Całe szczęście, że „pomoc domowa” potrafi sprytnie zaradzić na te i inne tajemnice i z niebywałą elokwencją rozeznaje się w sytuacji, a za zamkniętymi drzwiami, których mnóstwo w owym domu, rozbraja bombę. i wszystko wraca do normy.

Na scenie wystąpią: Barbara Klimczak, Jola Marczuk, Anna Mółka, Paweł Cabała, Marcin Iwański
Reżyseria: Małgorzata Przędzak

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź