miastoNS
Portal informacyjny | Nowy Sącz

Sądeczanin Tomasz Bulzak wyśpiewa sukces? Artysta już jutro na antenie TVP

0 822

Czesław Niemen był jednym z ojców polskiej muzyki POP. Często nierozumiany, zawsze szedł swoją drogą, nie uznając przy tym kompromisów. Dziś jego kompozycje znają wszyscy, a właściwe wykonywanie sztuki Niemena, wymaga kunsztu i skrupulatności.

 

Czytaj również: Nowoczesna hala sportowa pnie się w górę! „To największa inwestycja sportowa w historii Powiatu”

 

W najbliższym odcinku „Szansy na sukces”, uczestnicy zmierzą się właśnie z repertuarem mistrza. Nie zabraknie największych przebojów Niemena i zdolnych debiutantów. Emocję sięgną zenitu.

„Szansa na sukces. Opole 2021”
Piosenki Czesława Niemena, w niedzielę o godzinie 15:15 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Tomasz Bulzak urodził się 24 listopada 1991 r. w Nowym Sączu, tam też stawiał swoje pierwsze kroki na scenie, zarówno muzycznej, jak i teatralnej. Choć ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdy tylko może poświęca się swojej największej pasji: muzyce. Jest wokalistą kształconym według skandynawskiej metody CVT pod okiem Krzysztofa Szczypuły. Śpiewa w hard-rockowym zespole Hardway. Z powodzeniem odnajduje się także na scenie teatralnej i musicalowej, w 2018 r. wystąpił w roli Fiedki w musicalu „Skrzypek na dachu”, zaś w 2021 r. Tomek będzie kreował rolę Jezusa w rock-operze „Jesus Christ Superstar”. W 2020 roku został zwycięzcą trzeciej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Rockowego „Muzyka dla Wszystkich”, zdobywając Grand Prix oraz Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Muzyka dla Wszystkich. Prywatnie jest mężem Martyny i ojcem dwójki dzieci: Róży i Zbyszka.

 

Komentarze Facebook
Zobacz również

Zostaw odpowiedź